Start to frisbee

Op 4 september 2019 start ons nieuwe seizoen en kunnen nieuwe spelers terug aansluiten bij Freezzz Beezzz!

Geïnteresseerde nieuwe spelers zijn welkom op deze trainingsmomenten in september:

  • Geboren in 2010 of later? Nog een jaartje geduld graag, onze jeugdwerking start vanaf 10 jaar
  • Geboren in 2007, 2008 of 2009? Je bent welkom op zondagochtend op de trainingen van de U14 op 8, 15, 22 en 29 september van 10u tot 12u op veld 11 op het sportcentrum de Gulden Kamer, ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis
  • Geboren in 2004, 2005 of 2006? Onze U17-spelers trainen op woensdag van 18u45 tot 20u15 op veld 7 op het sportcentrum de Gulden Kamer en op zondagochtend van 10u tot 12u op veld 12 eveneens op de Gulden Kamer. Ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis. Je kan komen testen op de zondagen 8, 15, 22 of 29 september of op de woensdagen 4, 11, 18 of 25 september
  • Geboren in 2003 of vroeger? Team TWO traint op woensdagavond van 20u tot 22u op veld 7 op het sportcentrum de Gulden Kamer en op zondagavond van 18u tot 20u op veld 12 eveneens op de Gulden Kamer. Ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis. Je kan komen testen op de zondagen 8, 15, 22 of 29 september of op de woensdagen 4, 11, 18 of 25 september 

Wil je eens testen of onze sport iets voor jou is? Vul dan het contactformulier in op deze link. Laat dan wel even weten wat je geboortejaar is en wanneer we je mogen verwachten, dat maakt de organisatie van onze trainingen een stuk makkelijker. 

We verwachten alle sportievelingen vanaf 10 jaar, meisjes of jongens. Hou er wel rekening mee dat ultimate frisbee een intensieve sport is waar veel gelopen moet worden! Zorg voor goede loopschoenen, bij voorkeur met noppen, zodat je niet uitglijdt op het natte gras. Breng een fles water mee voor in de pauzes en ook een rood en zwart T-shirt om op het einde van de training een wedstrijdje te kunnen spelen.

De eerste 3 trainingen zijn vrijblijvend. Als je daarna beslist om aan te sluiten dan bedraagt het lidgeld 125 euro als je werkt en 90 euro voor studenten, junioren & werkzoekenden. Inbegrepen in het lidgeld: huur van de zalen, terreinen en kleedkamers, verzekering, verplaatsingsonkosten voor Belgische tornooien en competities, gedeeltelijke tussenkomst in de verplaatsingskosten voor buitenlandse tornooien. Ons seizoen loopt tot 31 augustus.

Hier vind je het promofilmpje voor onze vereniging. Tot binnenkort?