Op 2 september 2020 start ons nieuwe seizoen en kunnen nieuwe spelers terug aansluiten bij Freezzz Beezzz!

Update 4 oktober: vanaf nu aanvaarden we geen nieuwe leden meer! In september 2021 heb je terug de mogelijkheid om aan te sluiten bij onze vereniging

Geïnteresseerde nieuwe spelers zijn welkom op deze trainingsmomenten in september:

 • Geboren in 2011 of later?
  Nog een jaartje geduld graag, onze jeugdwerking start vanaf 10 jaar
 • Geboren in 2008, 2009 of 2010?
  Je bent welkom op zondagochtend op de trainingen van de U14-groep op 6, 13, 20 en 27 september van 10u tot 12u op veld 11 op het sportcentrum de Gulden Kamer, ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis
 • Geboren in 2005, 2006 of 2007?
  Onze U17-spelers trainen op woensdag van 18u45 tot 20u15 op veld 12 op het sportcentrum de Gulden Kamer en op zondagochtend van 10u tot 12u eveneens op veld 12 op de Gulden Kamer. Ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis. Je kan komen testen op de zondagen 6, 13, 20 of 27 september of op de woensdagen 2, 9, 16 of 23 september
 • Geboren in 2004 of eerder?
  Team TWO traint op woensdagavond van 20u tot 22u op veld 11 op het sportcentrum de Gulden Kamer en op zondagavond van 20u tot 22u eveneens op veld 12 op de Gulden Kamer. Ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis. Je kan komen testen op de zondagen 6, 13, 20 of 27 september of op de woensdagen 2, 9, 16 of 23 september

Wil je eens testen of onze sport iets voor jou is? Vul dan het contactformulier in op deze link. Laat dan wel even weten wat je geboortejaar is en wanneer we je mogen verwachten.

Belangrijk: wegens corona kan je niet zomaar opduiken op training zonder iets te laten weten! Laat via het contactformulier dus zeker weten wanneer je zal komen

We verwachten alle sportievelingen vanaf 10 jaar, meisjes of jongens. Hou er wel rekening mee dat ultimate frisbee een intensieve sport is waarbij veel gelopen moet worden! Zorg voor goede loopschoenen, bij voorkeur met noppen, zodat je niet uitglijdt op het natte gras. Breng een fles water mee voor in de pauzes en ook een rood en zwart T-shirt om op het einde van de training een wedstrijdje te kunnen spelen.

De eerste 3 trainingen zijn vrijblijvend. Als je daarna beslist om aan te sluiten dan bedraagt het lidgeld 125 euro als je werkt en 90 euro voor studenten, junioren & werkzoekenden. Inbegrepen in het lidgeld: huur van de zalen, terreinen en kleedkamers, verzekering, verplaatsingsonkosten voor Belgische tornooien en competities, gedeeltelijke tussenkomst in de verplaatsingskosten voor buitenlandse tornooien. Ons seizoen loopt tot 31 augustus.

Hier vind je het promofilmpje voor onze vereniging. Tot binnenkort?